Co nabízí RedShop z hlediska zákazníka

Dnešní zákazník vyžaduje po internetovém obchodě rychlost, přehlednost, komfortní ovládání a podrobné informace o zboží. Všechny tyto vlastnosti byly brány v úvahu při tvorbě aplikace RedShop.


Rychlost
Rychlost je vždy ovlivněna grafickým zpracováním obchodu, ale především technickým řešením procházení nabídky zboží. Při využití znalostní databáze je výběr zboží velmi rychlý a probíhá v několika krocích (v praxi 2-5), kde v každém kroku zákazník omezuje výběr zboží prostřednictvím definovaných kritérií. Odezva systému po každém kroku je velmi rychlá a to i při velmi široké nabídce (řádově desetitisíce druhů zboží).


Přehlednost
Všechny odkazy na důležité informace jsou zákazníkovi neustále k dispozici. Výběr zboží probíhá v rámci jednoho okna a chronologicky. Vždy jsou zobrazovány pouze nejdůležitější informace o zboží, ale v případě zájmu o podrobnosti, lze kliknutím na název zboží zobrazit kartu výrobku se všemi dostupnými informacemi.


Komfort ovládání
Nákup zboží probíhá vkládáním zboží do elektronického košíku, v němž lze následně měnit počet kupovaných kusů. Nákup uzavírá vyplnění objednávky, ve které je možné zvolit způsob platby, mimo jiné i platbu prostřednictvím on-line platebního systému Expandia banky či Paegas GSM Banking.


Informace o zboží
Každý nabízený výrobek má svou "informační kartu", na které jsou uvedeny všechny dostupné informace. Od základních, jakými jsou název výrobku, výrobce, cena bez DPH, cena s DPH, až k technickým specifikacím, nejvhodnějšímu použití, balení apod. Nechybí samozřejmě ani obrázek zboží.
Copyright © 2001 ABC Systems, s.r.o., http://www.abcsys.cz
Powered by RedSys