ABC Systems expanduje

Brno, 13. března 2000: Společnost ABC Systems, s.r.o. odkoupila od společnosti Netbrno a.s. divizi vývoje internetových aplikací. Tímto krokem se pod ABC Systems dostává několik mimořádně zajímavých technologií pro tvorbu internetových aplikací, které díky použité platformě (Lotus Domino/Notes) v Česku dosud nemají konkurenci.

Jde především o aplikaci Internetový Obchod, kterou využívají úspěšné obchody spotrebak.cz (https://spotrebak.cz) a pameti.cz (https://pameti.cz), provozované naší firmou.

Druhou významnou aplikací je redakční systém Redsys, užívaný mj. zpravodajskými servery Svět Hardware (http://www.svethardware.cz) a E-komerce (https://e-komerce.cz).

Součástí portfolia aplikací se stává také B2B aplikace WebDeal.

O společnosti ABC Systems
Společnost ABC Systems, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od začátku se orientuje na poskytování kvalitních komplexních služeb zákazníkům. Nabízená řešení zahrnují oblast počítačových sítí a komunikací, informační systémy a internetové aplikace včetně webdesignu. Právě služby jakkoli související s Intenetem jsou v posledních dvou letech nejdynamičtěji se rozvíjejícící oblastí našeho působení. Více informací najdete na webu ABC Systems (https://abcsys.cz)
Copyright © 2001 ABC Systems, s.r.o., http://www.abcsys.cz
Powered by RedSys