Server e-komerce.cz nabízí konzultační služby

Server e-komerce.cz zahájil poskytování konzultačních služeb na adrese http://konzultace.e-komerce.cz.

"Již od počátku působení serveru e-komerce.cz byl náš kolektiv zapojen do konzultační činnosti pro zákazníky z řad našich čtenářů. Rozhodli jsme se nyní nabídnout tyto služby širšímu okruhu zájemců. Oficiální nabídka konzultací je přirozenou odpovědí na poptávku po těchto službách. Ostatně poptávku potvrdil i náš marketingový průzkum, ve kterém velké procento našich návštěvníků s rozhodovacími pravomocemi ve své organizaci vyjádřilo zájem o konzultační služby.", dodal šéfredaktor serveru e-komerce.cz Pavel Hrůza.

Konzultační služby pokrývají většinu problematiky spojené s využitím informačních technologií v podnikání. Potřeby zákazníků jsou řešeny týmem serveru e-komerce.cz ve spolupráci s předními konzultačními společnostmi.

Prvotní nezávaznou poptávku je možné zadat prostřednictvím formuláře na stránkách http://konzultace.e-komerce.cz. Po případném upřesnění obdrží zadavatel podrobnou nabídku včetně cen a odhadu celkového rámce práce.

Více informací naleznete na adrese:
http://konzultace.e-komerce.cz


O projektu e-komerce.cz:

Server e-komerce.cz poskytuje od roku 1998 informace z oblasti podnikání na Internetu. Cílem e-komerce.cz je poskytovat aktuální a nezávislé informace potřebné pro úspěch v době nových technologií a médií. Server působí pod záštitou Asociace pro elektronickou komerci – APEK (www.apek.cz), která je se 165 řádnými a přidruženými členy největší asociací v oblasti elektronické komerce.

Kolektiv e-komerce.cz tvoří z větší části lidé působící na odpovědných postech předních společností, které podnikají v oblasti internetové ekonomiky.

Návštěvníci serveru e-komerce.cz tvoří unikátní skupinu lidí působících v oblasti elektronické komerce, ať už v rámci vlastních projektů nebo v eBusiness odděleních společností s jiným primárním zaměřením. Reprezentují širokou paletu průmyslových odvětví, významem od začínajících firem až po lídry svých oborů.

Server e-komerce.cz je vyvinut a provozován společností ABC Systems, s.r.o.


O společnosti ABC Systems, s.r.o.:

Společnost ABC Systems, s.r.o. je vedoucí vývojářskou společností internetových aplikací postavených na platformě Lotus Notes/Domino. Vlajkovou lodí produktové řady je redakční systém RedSys - profesionální nástroj pro snadné publikování na Internetu. Společnost ABC Systems, s.r.o. se stala majitelem serveru e-komerce.cz v dubnu 2001.

Mezi uživateli Internetu je společnost ABC Systems známa především jako provozovatel dvou specializovaných internetových obchodů spotrebak.cz a pameti.cz. Oba obchody využívají jedinečné technologie shop.expert, která zákazníkovi značně usnadní výběr zboží.

Kontakty:

Šéfredaktor:
Pavel Hrůza
pavel.hruza@e-komerce.cz
https://e-komerce.cz
ABC Systems
Sedla 11, 642 00 Brno
Tel: 05 472 271 47, Fax: 05 472 277 34
info@abcsys.cz
https://abcsys.cz

Copyright © 2001 ABC Systems, s.r.o., http://www.abcsys.cz
Powered by RedSys