Co je RedShop a kdo jsou jeho uživatelé

Internetový obchod RedShop je aplikace, která vám umožní nabídnout zboží zákazníkům nejen v rámci českého trhu, ale i v zahraničí. Přitom jeho provoz nevyžaduje nejmenší znalosti internetových technologií. S jeho pomocí jste schopni daleko rychleji a efektivněji reagovat na vývoj situace na trhu. A to vše při výrazně nižších provozních nákladech ve srovnání s klasickým "kamenným" obchodem !

Pomocí RedShopu můžete prodávat prakticky jakýkoliv druh zboží. Nezáleží na tom, zda chcete nabídnout 30, 300, 3 000 nebo 30 000 položek. Systém roste společně s vaší firmou, bez nutnosti výrazně investovat do jeho rozšiřování. Vaší hlavní starostí bude prodávat, nikoliv řešit technické problémy provozu obchodu, jak je tomu u většiny dnešních aplikací !

Aplikace RedShop nabízí individuální řešení vašich požadavků. Díky tomu Váš obchod bude po grafické i obsahové stránce jedinečný. Při dnešní záplavě internetových "takyobchodů", vznikajících podle jedné šablony, jsou to vlastnosti, které zákazníka přitáhnou.

Požadujete-li internetový obchod, který respektuje váš image, je schopný držet krok s rozvojem vaší společnosti, je spolehlivý a bezpečný, pak potřebujete aplikaci RedShop.


Kdo jsou uživatelé internetového obchodu RedShop ?
Obecně lze říci, že jsou to všechny společnosti nabízející zboží koncovým zákazníkům, kteří vyžadují snadné ovládání a podrobné informace o prodávaném zboží. Díky intuitivnímu ovládání obchodu a možnosti využít pro výběr zboží znalostní databáze, která nahrazuje znalosti zkušeného prodavače, umožňuje RedShop prodej prakticky jakéhokoli zboží, výrobky počínaje a informacemi ve formě datových souborů konče.

RedShop mohou využít i menší dealerské společnosti se sítí partnerů po celé republice. Vstup do systému může být podmíněn znalostí jména a hesla, takže nepovolaný návštěvník nemůže neoprávněně nahlížet do produktových databází. Maximální bezpečnost zaručuje aplikační platformou Lotus Domino/Notes, na které je celá aplikace postavena.
Copyright © 2001 ABC Systems, s.r.o., http://www.abcsys.cz
Powered by RedSys