spotrebak.cz - testovací nákup

Tisková zpráva 20/04.

Brno, 16. března 2000: Server spotrebak.cz oznámil zavedení nové funkce Testovací nákup. Funkce je určena všem zákazníkům, kteří s nakupováním na Internetu dosud nemají žádné zkušenosti a rádi by si nákup napřed vyzkoušeli. Postup vytváření objednávky je přitom stejný jako v běžném provozu, zákazník pouze zaškrtne pole "Testovací nákup - zboží mi nezasílejte".

Funkce Testovací nákup se snaží o budování důvěry zákazníků, přičemž těm váhavějším umožňuje otestovat co se stane, když odešlou objednávku. Současně se jedná o malý příspěvek do akce "Březen - měsíc Internetu".

Bližší informace o službě Testovací nákup naleznete na stránkách spotrebak.cz (https://spotrebak.cz).


O internetových obchodech ABC Systems
Společnost ABC Systems v současné době provozuje dva specializované internetové obchody. Prvním je spotrebak.cz (https://spotrebak.cz) - obchod zaměřený na prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, plotry, kopírky a faxy. Druhým jsou pameti.cz (https://pameti.cz) - obchod nabízející pamětové moduly Kingston, MCT a Transcend s doživotní zárukou. Oba obchody využívají jedinečné technologie znalostní databáze, která zákazníkovi usnadní nákup. Nemusíte již přesně znát objednací číslo spotřebního materiálu do vaší tiskárny či paměťového modulu pro váš počítač. Stačí, když aplikaci sdělíte, jaké zařízení vlastníte a server vám nabídne spotřební materiál či paměťový modul, který se zárukou můžete použít.

O společnosti ABC Systems
Společnost ABC Systems, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od začátku se orientuje na poskytování kvalitních komplexních služeb zákazníkům. Nabízená řešení zahrnují oblast počítačových sítí a komunikací, informační systémy a internetové aplikace včetně webdesignu. V roce 2000 došlo k výraznému posílení naší nabídky na poli Internetu. Široká škála aplikací zahrnuje Internetový Obchod, redakční systém Redsys a objednávkový systém WebDeal. Více informací najdete na webu ABC Systems (https://abcsys.cz)..
Copyright © 2001 ABC Systems, s.r.o., http://www.abcsys.cz
Powered by RedSys