DomaciDilna.cz: Dárek všem kutilům

Dne 4.01.2002 společnost ABC Systems, s.r.o. oficiálně spustila nový informační server DomaciDilna.cz. Připravila tak skvělý dárek pro všechny kutily, zlepšovatele, zahrádkáře a koumáky; zkrátka pro všechny, kteří doma něco vyrábí, renovují, opravují, přestavují a to vše vlastnoručně - svépomoci.

Domácí dílna je server, informující své návštěvníky o všem, co souvisí se zdokonalováním domova. Jádrem obsahu jsou návody, tipy a rady ke "kutilským" činnostem jako je zpracování různých materiálů, malování, pokládání podlah, renovace starého nábytku, obkládání a mnoha dalším. Recenze pomohou vybrat nářadí a potřeby, které jsou k těmto činnostem nejvhodnější.

Server umožňuje v hojné míře interakci čtenářů, čímž vytváří skvělou platformu k předávání zkušeností, rad a nápadů mezi návštěvníky. Tam, kde ani informace poskytnuté redakcí či zkušenějšími čtenáři nestačí, dostává v rubrice "Odborník radí" slovo zkušený profesionál.


O projektu DomaciDilna.cz

Projekt DomaciDilna.cz (https://domacidilna.cz) byl kompletně vyvinut ve společnosti ABC Systems, s.r.o. na základě vlastních technologií RedSys a RedAdvert. Spuštění projektu předcházela říjnová akvizice serveru kutil.pes.cz.


O společnosti ABC Systems

Společnost ABC Systems, s.r.o. je vedoucí vývojářskou společností internetových aplikací postavených na platformě Lotus Notes/Domino. Vlajkovou lodí produktové řady je redakční systém RedSys - profesionální nástroj pro snadné publikování na Internetu. Mezi běžnými uživateli Internetu je společnost ABC Systems známa jako provozovatel dvou specializovaných internetových obchodů spotrebak.cz a pameti.cz.


Kontakty:

DomaciDilna.cz
(ABC Systems, s.r.o.)
Sedla 11, 642 00 Brno
tel: +420–5–4722 7147
fax: +420–5–4722 7734
https://domacidilna.cz
redakce@domacidilna.cz

Kontaktní osoba:
Hynek Hrůza
hynek.hruza@domacidilna.cz
Copyright © 2001 ABC Systems, s.r.o., http://www.abcsys.cz
Powered by RedSys