ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


pameti.cz - nový způsob prodejeTisk/Print

Tisková zpráva 20/05.

Brno, 27.dubna 2000: Server pameti.cz, specializovaný internetový obchod s paměťovými moduly pro značkovou výpočetní techniku, oznamuje oficiální zahájení přímého prodeje vybraného sortimentu zboží. Tento způsob prodeje doplňuje stávající způsob nabídky zboží s využitím znalostní databáze. Do přímého prodeje jsou zařazeny obecné paměťové moduly (DRAM, DIMM, SIMM) a celá řada flash paměťových karet (SSFDC/Smart Media, Compact Flash, ATA Flash apod.) včetně adaptérů.

Využívání informací ze znalostní databáze zůstává i nadále hlavním způsobem výběru zboží na serveru pameti.cz, který v současné době nabízí všem zákazníkům 6.430 paměťových modulů pro 5.840 zařízení, což představuje 36.645 jedinečných vazeb.

O internetových obchodech ABC Systems
Společnost ABC Systems v současné době provozuje dva specializované internetové obchody. Prvním je spotrebak.cz (https://spotrebak.cz)- obchod zaměřený na prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, plotry, kopírky a faxy. Druhým jsou pameti.cz (https://pameti.cz) - obchod nabízející paměťové moduly Kingston, Transcend a MCT. Oba obchody využívají jedinečné technologie znalostní databáze, která zákazníkovi usnadní nákup. Zákazník již nemusí přesně znát objednací číslo spotřebního materiálu do své tiskárny či paměťového modulu pro svůj počítač. Stačí, když aplikaci sdělí, jaké zařízení vlastní a server nabídne spotřební materiál či paměťový modul, který se zárukou můžete použít.

O společnosti ABC Systems
Společnost ABC Systems, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od začátku se orientuje na poskytování kvalitních komplexních služeb zákazníkům. Nabízená řešení zahrnují oblast počítačových sítí a komunikací, informační systémy a internetové aplikace včetně webdesignu. Právě služby jakkoli související s Intenetem jsou v posledních dvou letech nejdynamičtěji se rozvíjející oblastí působení společnosti. Více informací najdete na webu ABC Systems (https://abcsys.cz)
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Redakční systém RedSys je systémem s nejlepší hodnotou cena/výkon na trhu?
Lepší prostě nenajdete ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz