ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Server e-komerce.cz v novém!Tisk/Print

Kromě originálního grafického designu došlo k přehodnocení členění obsahu serveru do rubrik, byla zlepšena navigace v rozsáhlém archivu článků a přidána řada nových funkcí. Cílem provedených změn je dosažení intuitivního, uživatelsky příjemného ovládání.

"Další změny z pohledu našich návštěvníků se budou týkat především obsahu." řekl šéfredaktor e-komerce.cz Pavel Hrůza.

Reklama na e-komerce.cz

Nový layout serveru dává zadavatelům reklamy více možností. Kromě klasických reklamních bannerů je možné zadávat také kampaně využívající nových progresivních formátů.

Více o reklamě na e-komerce.cz naleznete na adrese e-komerce.cz/reklama.

O projektu e-komerce.cz:

Server e-komerce.cz poskytuje od roku 1998 informace z oblasti podnikání na Internetu. Cílem e-komerce.cz je poskytovat aktuální a nezávislé informace potřebné pro úspěch v době nových technologií a médií. Server působí pod záštitou Asociace pro elektronickou komerci - APEK, která je se 165 řádnými a přidruženými členy největší asociací v oblasti elektronické komerce.

Kolektiv e-komerce.cz tvoří z větší části lidé působící na odpovědných postech předních společností, které podnikají v oblasti internetové ekonomiky.

Návštěvníci serveru e-komerce.cz tvoří unikátní skupinu lidí působících v oblasti elektronické komerce, ať už v rámci vlastních projektů nebo v eBusiness odděleních společností s jiným primárním zaměřením. Reprezentují širokou paletu průmyslových odvětví, významem od začínajících firem až po lídry svých oborů.


O společnosti ABC Systems, s.r.o.:

Společnost ABC Systems, s.r.o. je vedoucí vývojářskou společností internetových aplikací postavených na platformě Lotus Notes/Domino. Vlajkovou lodí produktové řady je redakční systém RedSys - profesionální nástroj pro snadné publikování na Internetu.

Společnost ABC Systems, s.r.o. se stala majitelem serveru e-komerce.cz v dubnu 2001 s tím, že se jako první v Česku rozhodla zveřejnit hodnotu takovéto transakce.

Mezi uživateli Internetu je společnost ABC Systems známa především jako provozovatel dvou specializovaných internetových obchodů. Prvním je spotrebak.cz - obchod zaměřený na prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, plotry, kopírky a faxy. Druhým jsou pameti.cz - obchod nabízející paměťové moduly specializovaných výrobců. Oba obchody využívají jedinečné technologie shop.expert, která zákazníkovi značně usnadní výběr zboží.

Kontakty:

Šéfredaktor:
  Pavel Hrůza
  pavel.hruza@e-komerce.cz
  https://e-komerce.cz
  ABC Systems:
  Sedla 11, 642 00 Brno
  Tel: 05 472 271 47, Fax: 05 472 277 34
  info@abcsys.cz
  https://abcsys.cz
  © 2000 -  ABC Systems

  profesionální web CMS pro Lotus Domino

  Dělali jsme
  Beckova knihovna
  Server Shop
  MHM
  Develop
  Citrix Newsletter
  Cest. pojištění GENERALI
  Ředitelství silnic a dálnic
  světNotes.cz
  Domácí Dílna
  soft-tronik
  spotrebak.cz
  pameti.cz
  e-komerce.cz

  Víte že ...
  Full-textové vyhledávání je integrální součástí redakčního systému RedSys?
  Za co si jinde musíte připlatit, máte u nás v ceně ...

             
  ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz