ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Co nabízí RedShop z hlediska zákazníkaTisk/Print

Dnešní zákazník vyžaduje po internetovém obchodě rychlost, přehlednost, komfortní ovládání a podrobné informace o zboží. Všechny tyto vlastnosti byly brány v úvahu při tvorbě aplikace RedShop.


Rychlost
Rychlost je vždy ovlivněna grafickým zpracováním obchodu, ale především technickým řešením procházení nabídky zboží. Při využití znalostní databáze je výběr zboží velmi rychlý a probíhá v několika krocích (v praxi 2-5), kde v každém kroku zákazník omezuje výběr zboží prostřednictvím definovaných kritérií. Odezva systému po každém kroku je velmi rychlá a to i při velmi široké nabídce (řádově desetitisíce druhů zboží).


Přehlednost
Všechny odkazy na důležité informace jsou zákazníkovi neustále k dispozici. Výběr zboží probíhá v rámci jednoho okna a chronologicky. Vždy jsou zobrazovány pouze nejdůležitější informace o zboží, ale v případě zájmu o podrobnosti, lze kliknutím na název zboží zobrazit kartu výrobku se všemi dostupnými informacemi.


Komfort ovládání
Nákup zboží probíhá vkládáním zboží do elektronického košíku, v němž lze následně měnit počet kupovaných kusů. Nákup uzavírá vyplnění objednávky, ve které je možné zvolit způsob platby, mimo jiné i platbu prostřednictvím on-line platebního systému Expandia banky či Paegas GSM Banking.


Informace o zboží
Každý nabízený výrobek má svou "informační kartu", na které jsou uvedeny všechny dostupné informace. Od základních, jakými jsou název výrobku, výrobce, cena bez DPH, cena s DPH, až k technickým specifikacím, nejvhodnějšímu použití, balení apod. Nechybí samozřejmě ani obrázek zboží.
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Když je váš server opravdu hodně zatížen, budete potřebovat cluster?
A RedSys to umí...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz