ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Topologie systému RedDealTisk/Print

Základní koncepce systému počítá z použitím RedDeal serveru na straně zákazníka a RedDeal Forward serveru umístěného u providera na www serveru. RedDeal server je navázán na firemní databáze, obsahující informace o nabízeném zboží a stavech skladu. RedDeal Forward server předává dotazy na databázi zaslané RedDeal klientem z prostředí browseru. Databáze produktů je na straně obchodníka chráněna prostřednictvím firewallu tak, aby bylo zamezeno jakýmkoliv nežádoucím manipulacím s daty a případnému vlomení do RedDeal serveru nebo do interního informačního systému.
Taková topologie systému je vhodná pro značně frekventované velkoobchody a všechny případy napojení na uzavřené databázové systémy.RedDeal server
server, který překládá dotazy klienta z protokolu HTTP do podoby dotazů do databáze (SQL server, DB2, Informix, dBase apod.). Pracuje na platformě Windows NT nebo UNIX

RedDeal Forward server
CGI script, který je prostředníkem mezi klientem a RedDeal serverem - významný bezpečnostní prvek, firewall je konfigurován tak, aby propouštěl pouze dotazy od RedDeal Forward serveru. Pracuje na platformě některého WWW serveru s podporou CGI scriptu.

RedDeal klient
klientská část vytvořená v jazyce Java, vyžaduje Java Virtual Machine (součástí MS IE 4.0 a vyšším, u ostatních je potřeba JVM instalovat). K dispozici v EXE tvaru, který je schopen: on-line napojení na databázi, off-line provozu s ceníkem získaným v on-line provozu, off-line provozu s ceníkem zaslaným mailem.
Klientský Java applet může být i součástí WWW stránek.


Není to však jedinný model fungování objednávkového systému. RedDeal server může být sloučený s interním informačním systémem s využitím SQL serveru. Tato koncepce předpokládá nižší návštěvnost obchodního systému a klade o něco větší nároky na hardwarovou konfiguraci firemního serveru. Ten musí zpracovávat jak dotazy z RedDeal Forward serveru, tak dotazy do interních databází.

Pro nenáročných nasazení systému je možné nabídnout takovou konfiguraci, kdy je RedDeal server kompletně outsourcován na našich serverech umístěných na páteřní síti. Pak je RedDeal server, RedDeal Forward server i produktová databáze umístěna na našich serverech a provádí se pouze dávková aktualizace dat z firemních databázích. I zde je zajištěna maximální bezpečnost dat (komunikace probíhá kódovaným protokolem přes firewall).
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Redakční systém RedSys běží i na operačním systému Linux?
Nejste omezeni schopnostmi Windows ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz