ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Server e-komerce.cz nabízí konzultační službyTisk/Print

Server e-komerce.cz zahájil poskytování konzultačních služeb na adrese http://konzultace.e-komerce.cz.

"Již od počátku působení serveru e-komerce.cz byl náš kolektiv zapojen do konzultační činnosti pro zákazníky z řad našich čtenářů. Rozhodli jsme se nyní nabídnout tyto služby širšímu okruhu zájemců. Oficiální nabídka konzultací je přirozenou odpovědí na poptávku po těchto službách. Ostatně poptávku potvrdil i náš marketingový průzkum, ve kterém velké procento našich návštěvníků s rozhodovacími pravomocemi ve své organizaci vyjádřilo zájem o konzultační služby.", dodal šéfredaktor serveru e-komerce.cz Pavel Hrůza.

Konzultační služby pokrývají většinu problematiky spojené s využitím informačních technologií v podnikání. Potřeby zákazníků jsou řešeny týmem serveru e-komerce.cz ve spolupráci s předními konzultačními společnostmi.

Prvotní nezávaznou poptávku je možné zadat prostřednictvím formuláře na stránkách http://konzultace.e-komerce.cz. Po případném upřesnění obdrží zadavatel podrobnou nabídku včetně cen a odhadu celkového rámce práce.

Více informací naleznete na adrese:
http://konzultace.e-komerce.cz


O projektu e-komerce.cz:

Server e-komerce.cz poskytuje od roku 1998 informace z oblasti podnikání na Internetu. Cílem e-komerce.cz je poskytovat aktuální a nezávislé informace potřebné pro úspěch v době nových technologií a médií. Server působí pod záštitou Asociace pro elektronickou komerci – APEK (www.apek.cz), která je se 165 řádnými a přidruženými členy největší asociací v oblasti elektronické komerce.

Kolektiv e-komerce.cz tvoří z větší části lidé působící na odpovědných postech předních společností, které podnikají v oblasti internetové ekonomiky.

Návštěvníci serveru e-komerce.cz tvoří unikátní skupinu lidí působících v oblasti elektronické komerce, ať už v rámci vlastních projektů nebo v eBusiness odděleních společností s jiným primárním zaměřením. Reprezentují širokou paletu průmyslových odvětví, významem od začínajících firem až po lídry svých oborů.

Server e-komerce.cz je vyvinut a provozován společností ABC Systems, s.r.o.


O společnosti ABC Systems, s.r.o.:

Společnost ABC Systems, s.r.o. je vedoucí vývojářskou společností internetových aplikací postavených na platformě Lotus Notes/Domino. Vlajkovou lodí produktové řady je redakční systém RedSys - profesionální nástroj pro snadné publikování na Internetu. Společnost ABC Systems, s.r.o. se stala majitelem serveru e-komerce.cz v dubnu 2001.

Mezi uživateli Internetu je společnost ABC Systems známa především jako provozovatel dvou specializovaných internetových obchodů spotrebak.cz a pameti.cz. Oba obchody využívají jedinečné technologie shop.expert, která zákazníkovi značně usnadní výběr zboží.

Kontakty:

Šéfredaktor:
Pavel Hrůza
pavel.hruza@e-komerce.cz
https://e-komerce.cz
ABC Systems
Sedla 11, 642 00 Brno
Tel: 05 472 271 47, Fax: 05 472 277 34
info@abcsys.cz
https://abcsys.cz

© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
RedSys server můžete provozovat na více serverech s různými operačními systémy?
Ve firmě můžete mít Windows, ale pro server na který přistupují čtenáři je vhodnější Linux ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz