ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Server e-komerce.cz nabízí konzultační službyTisk/Print

Server e-komerce.cz zahájil poskytování konzultačních služeb na adrese http://konzultace.e-komerce.cz.

"Již od počátku působení serveru e-komerce.cz byl náš kolektiv zapojen do konzultační činnosti pro zákazníky z řad našich čtenářů. Rozhodli jsme se nyní nabídnout tyto služby širšímu okruhu zájemců. Oficiální nabídka konzultací je přirozenou odpovědí na poptávku po těchto službách. Ostatně poptávku potvrdil i náš marketingový průzkum, ve kterém velké procento našich návštěvníků s rozhodovacími pravomocemi ve své organizaci vyjádřilo zájem o konzultační služby.", dodal šéfredaktor serveru e-komerce.cz Pavel Hrůza.

Konzultační služby pokrývají většinu problematiky spojené s využitím informačních technologií v podnikání. Potřeby zákazníků jsou řešeny týmem serveru e-komerce.cz ve spolupráci s předními konzultačními společnostmi.

Prvotní nezávaznou poptávku je možné zadat prostřednictvím formuláře na stránkách http://konzultace.e-komerce.cz. Po případném upřesnění obdrží zadavatel podrobnou nabídku včetně cen a odhadu celkového rámce práce.

Více informací naleznete na adrese:
http://konzultace.e-komerce.cz


O projektu e-komerce.cz:

Server e-komerce.cz poskytuje od roku 1998 informace z oblasti podnikání na Internetu. Cílem e-komerce.cz je poskytovat aktuální a nezávislé informace potřebné pro úspěch v době nových technologií a médií. Server působí pod záštitou Asociace pro elektronickou komerci – APEK (www.apek.cz), která je se 165 řádnými a přidruženými členy největší asociací v oblasti elektronické komerce.

Kolektiv e-komerce.cz tvoří z větší části lidé působící na odpovědných postech předních společností, které podnikají v oblasti internetové ekonomiky.

Návštěvníci serveru e-komerce.cz tvoří unikátní skupinu lidí působících v oblasti elektronické komerce, ať už v rámci vlastních projektů nebo v eBusiness odděleních společností s jiným primárním zaměřením. Reprezentují širokou paletu průmyslových odvětví, významem od začínajících firem až po lídry svých oborů.

Server e-komerce.cz je vyvinut a provozován společností ABC Systems, s.r.o.


O společnosti ABC Systems, s.r.o.:

Společnost ABC Systems, s.r.o. je vedoucí vývojářskou společností internetových aplikací postavených na platformě Lotus Notes/Domino. Vlajkovou lodí produktové řady je redakční systém RedSys - profesionální nástroj pro snadné publikování na Internetu. Společnost ABC Systems, s.r.o. se stala majitelem serveru e-komerce.cz v dubnu 2001.

Mezi uživateli Internetu je společnost ABC Systems známa především jako provozovatel dvou specializovaných internetových obchodů spotrebak.cz a pameti.cz. Oba obchody využívají jedinečné technologie shop.expert, která zákazníkovi značně usnadní výběr zboží.

Kontakty:

Šéfredaktor:
Pavel Hrůza
pavel.hruza@e-komerce.cz
https://e-komerce.cz
ABC Systems
Sedla 11, 642 00 Brno
Tel: 05 472 271 47, Fax: 05 472 277 34
info@abcsys.cz
https://abcsys.cz

© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Z hlediska bezpečnosti dat je redakční systém RedSys daleko před konkurencí?
Při výběru redakčního systému se rozhodně nezapomeňte zeptat i na bezpečnost...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz