ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


spotrebak.cz - aktuání ceny i přes SMSTisk/Print

Tisková zpráva 20/02

Brno, 14. února 2000: Specializovaný internetový obchod se spotřebním materiálem spotrebak.cz dnes oznámil zavedení nové služby pro své zákazníky. Jedná se o mailového robota na adrese robot@spotrebak.cz. Robot zjistí aktuální cenu požadovaného zboží a informaci zašle zpět. Zvolený systém je zajímavý především schopností komunikovat i se zákazníky, kteří používají mobilní telefon. Robot je odpovídá i na dotazy odeslané z mobilního telefonu prostřednictvím SMS a stejnou cestou zasílá odpověď na dotaz zpět.

Zavedením této služby se výrazně urychluje komunikace pro ty zákazníky, kteří znají objednací číslo požadovaného zboží a pouze chtějí znát jeho aktuální cenu. Server spotrebak.cz je prvním internetovým obchodem pro koncové zákazníky v Česku, který zavádí službu tohoto typu. Opět se tak dostává na špičku technologického vývoje.

Popis použití nové služby naleznete na stránkách spotrebak.cz (https://spotrebak.cz).


O internetových obchodech ABC Systems
Společnost ABC Systems v současné době provozuje dva specializované internetové obchody. Prvním je spotrebak.cz (https://spotrebak.cz) - obchod zaměřený na prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, plotry, kopírky a faxy. Druhým jsou pameti.cz (https://pameti.cz) - obchod nabízející pamětové moduly Kingston, MCT a Transcend s doživotní zárukou. Oba obchody využívají jedinečné technologie znalostní databáze, která zákazníkovi usnadní nákup. Nemusíte již přesně znát objednací číslo spotřebního materiálu do vaší tiskárny či paměťového modulu pro váš počítač. Stačí, když aplikaci sdělíte, jaké zařízení vlastníte a server vám nabídne spotřební materiál či paměťový modul, který se zárukou můžete použít.

O společnosti ABC Systems
Společnost ABC Systems, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od začátku se orientuje na poskytování kvalitních komplexních služeb zákazníkům. Nabízená řešení zahrnují oblast počítačových sítí a komunikací, informační systémy a internetové aplikace včetně webdesignu. Právě služby jakkoli související s Intenetem jsou v posledních dvou letech nejdynamičtěji se rozvíjejícící oblastí našeho působení. Více informací najdete na webu ABC Systems (https://abcsys.cz)
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Redakční systém RedSys běží i na operačním systému Linux?
Nejste omezeni schopnostmi Windows ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz