ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Internetový obchod spotrebak.cz v novém kabátěTisk/Print

Dne 19.11.2001 byla oficiálně spuštěna nová verze internetového obchodu spotrebak.cz. Společně s novým designem dochází k nasazení nové verze aplikace internetového obchodu RedShop 3.1 a podstatnému rozšíření nabízeného sortimentu zboží. Všechny provedené změny sledují společný cíl – zkvalitnění služeb pro naše zákazníky.

shop.expert™ - inteligentní prodavač
Technologie shop.expert™, vyvinutá společností ABC Systems, představuje špičku mezi internetovými obchodními systémy. shop.expert™ pracuje na serveru spotrebak.cz s rozsáhlou znalostní databází obsahující 321 tisíc záznamů s informacemi, který spotřební materiál je možné použít ve které tiskárně. Poprvé v České republice se technologie shop.expert™ objevuje při prodeji příslušenství k mobilním telefonům. Zde systém využívá znalostní databáze o 4,5 tisících záznamů.

Tak jako shop.expert™ nezná své zboží žádný prodavač.


O internetovém obchodě spotrebak.cz
Internetový obchod spotrebak.cz zahájil svůj provoz v březnu 1998. Jako třetí internetový obchod v ČR získal v listopadu 1999 certifikát Asociace pro elektronickou komerci (APEK) – “Nákup bez obav”. spotrebak.cz se od svého založení specializuje na dodávky spotřebního materiálu pro kancelářskou techniku a v této oblasti dosáhl mezi čistě internetovými obchody dominantního postavení.

Internetový obchod Spotrebak.cz stojí plně na technologiích společnosti ABC Systems, s.r.o., která obchod vyvinula a zajišťuje jeho provoz a vývoj.


O společnosti ABC Systems
Společnost ABC Systems, s.r.o. je vedoucí vývojářskou společností internetových aplikací postavených na platformě Lotus Notes/Domino. Vlajkovou lodí produktové řady je redakční systém RedSys - profesionální nástroj pro snadné publikování na Internetu. Mezi běžnými uživateli Internetu je společnost ABC Systems známa jako provozovatel dvou specializovaných internetových obchodů spotrebak.cz a pameti.cz. Mezi další projekty společnosti patří například server o využití internetu v podnikání e-komerce.cz.


Kontakty:

ABC Systems, s.r.o.
Trnkova 156, 628 00 Brno

tel: +420–547227147

https://abcsys.cz
info@abcsys.cz

Kontaktní osoba:
Martin Bezdíček,
martin.bezdicek@spotrebak.cz
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Objednávkový systém RedDeal umožní vašim zákazníkům objednat si požadované zboží v nejkratším možném čase?

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz