ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Reference na redakční systém RedSysTisk/Print


 Levi Systems

http://www.levi-systems.com
http://www.levi-systems.sk
http://www.levi-systems.cz
http://www.levi-systems.de

Server společnosti Levi Systems, poskytovatele služeb v oblasti softwaru, specializujícího se na softwarová aplikační řešení.

Systém je postaven na aplikaci RedSys rozšířené o možnost vícejazyčného zadávaní článků. Takto jsou provázány jednotlivé jazykové verze článků na odpovídající layout v tom kterém jazyce. V rámci serveru je prostřednictvím technologie RedSys řešena i intranetová část určená pro partnery a pracovníky Levi Systems, do které je přístup umožněn pouze prostřednictvím individuálního jména a hesla.

Systém byl implementován s využitím grafického designu dodaného zákazníkem a jeho provoz je zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: duben 2001

 Agora Plus
http://www.agora.cz


Webová prezentace společnosti Agora Plus, obchodního zastoupení firmy NOKIA DISPLAY PRODUCTS pro Českou republiku a Slovensko.

Stránky informují především o produktech společnosti Nokia a novinkách v jejím výrobním programu. Kromě podrobných informací o technických parametrech jednotlivých produktů zde návštěvník nalezne nejrůznější informace z oblasti zobrazovacích zařízení, GSM komunikace, zálohovacích technologií apod.

Prezentace využívá redakční systém RedSys. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: září 2000

 Your System

http://www.your-system.cz

Server společnosti Your System, předního poskytovatele informačních služeb a prostředků informačních technologií pro fimy malé až střední velikosti.

V rámci projektu byl implementován systém RedSys pro publikaci informací o činnosti, produktech a službách společnosti Your System. Spolu s redakčním systémem je součástí webu i internetový obchod postavený na technologii RedShop. Obchod je zaměřen na prodej notebooků, počítačů a příslušenství koncovým zákazníkům.

Implementace obou systémů byla provedena na základě dodaného grafického návrhu stránek, provoz je zajištěn na straně zákazníka využitím vlastní výpočetní techniky.

Zahájení provozu: září 2000

 Soft - tronik
http://www.soft-tronik.cz


Server společnosti Soft-tronik, která se zabývá dodávkami komplexních síťových řešení a UNIX systémů.

Server sestává ze dvou částí - veřejné a neveřejné. Veřejná část serveru obsahuje katalog nabízených produktů, informace o novinkách a základní informace o nabízených službách. Neveřejná část serveru je určena pro obchodní partnery společnosti Soft-tronik, kteří zde najdou aktuální informace o probíhajících akcích, cenách produktů, technickou podporu atd. Součástí serveru je i on-line objednávkový systém iDeal (RedDeal), umožňující zákazníkům pohodlný nákup veškerých produktů distribuovaných společností Soft-tronik.

Server používá redakční systém RedSys a objednávkový systém RedDeal. Implementace je provedena s využitím námi navrženého layoutu a designu. Oba systémy jsou implementovány u zákazníka na jeho vlastní server SUN, umístěný na páteřní síti.

Zahájení provozu: srpen 2000.

 APEK
http://www.apek.cz


Server Asociace pro elektronickou komerci (APEK), sloužící ke prezentaci aktivit asociace.

Na serveru jsou představováni členové asociace - jejich firmy, obchody, projekty a služby. Nechybí informace o veletrzích, konferencích, seminářích a dalších akcích, které s činností asociace souvisí a se kterými se aktivity asociace tématicky a odborně prolínají.

Server využívá redakční systém RedSys. Implementace je provedena s využitím grafického návrhu společnosti Clark NetProject. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: srpen 2000.

 Develop
http://www.develop.cz


Webová prezentace obchodního zastoupení společnosti DEVELOP pro Českou republiku a střední a východní Evropu, patřící mezi přední světové výrobce digitálních a analogových kopírovacích strojů.

Reakčního systému RedSys je zde použit jako prostředek k provozu vlastní firemní prezentace, o jejichž obsahovou stránku se starají pracovníci společnosti. RedSys je doplněn o databázi produktů, obsahující veškeré informace o nabízených kopírovacích strojích včetně manuálů, technických listů ve formátu PDF a aktuálních driverů, které si zákazníci mohou kdykoliv stáhnout. V neveřejné části serveru DEVELOP jsou informace pro obchodní partnery, jako např. dealerské ceníky a informace o novinkách, chráněné přístupovým jménem a heslem.

Prezentace využívá redakční systém RedSys. Layout a design stránek jsme navrhovali ve souladu s novým grafickým stylem používaným společností v tomto roce. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: červen 2000.

 Svět Hardware
http://www.svethardware.cz


Zpravodajský server zaměřený na informace z oblasti výpočetní techniky. O obsahovou stránku serveru se stará početný tým redaktorů přerovské společnosti Micronic. V jednotlivých rubrikách věnovaných komponentám (procesory, mainboardy, videokarty ...) jsou publikovány informace o nových produktech, o problémech souvisejících s provozem a instalací, cenová a výkonnostní srovnání a další informace. Čtenáři tak získají nejen nejaktuálnější informace z dané oblasti, ale také návody na řešení nejrůznější technických potíží souvisejících s montáží a provozem výpočetní techniky.

Od počátku je návštěvnost serveru auditována (DCCI) a dnes se pohybuje kolem 18 500 rozeslaných stran za den.

Server využívá redakční systém RedSys. Na základě dodaného grafického návrhu byl implementován systém RedSys přizpůsobený potřebám redakce. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: květen 1999.

 Rádio Krokodýl
http://www.krokodyl.cz


Prezentační stránky brněnského komerčního rádia. Kromě základních informací o rádiu a lidech, kteří se kolem něj pohybují, zde návštěvníci najdou informace o pravidelných pořadech a soutěžích probíhajících na vlnách rádia. Samozřejmě nechybí ani aktuální hitparáda, ve které mohou posluchači hlasovat přímo prostřednictvím Internetu.

Redakční systém využívá tým rádia k publikování informací o probíhajících i chystaných akcí pořádaných rádiem po celém území jižní Moravy. Jednoduchým způsobem jsou zpracovávány jak textové tak fotografické materiály a prakticky okamžitě po jejich zadání do systému je mohou vidět i návštěvníci webových stránek.

Na základě dodaného grafického návrhu byl implementován systém RedSys upravený na základě požadavků provozovatelů rádia. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: březen 2000.

 Apex Foundation
http://www.apex-foundation.org


Prezentační stránky česko-americké nadace pro mezinárodní výměnné pobyty studentů. Návštěvníci zde najdou informace o pracovních příležitostech pro studenty v USA a podmínky pro zařazení do programu mezinárodní výměny. Aktuálně jsou uváděny výsledky výběrových řízení tak, aby měli všichni přihlášení možnost on-line zjistit, jak uspěli. Součástí serveru jsou i články studentů doplněné fotografiemi, kde popisují své zkušenosti a dojmy z pobytu ve Spojených státech.

Obsahovou stránku serveru zajišťují prostřednictvím systému RedSys pracovníci české pobočky nadace.

Na základě analýzy požadavků pracovníků nadace byla kompletně navržena struktura a grafický design webu a následně implementován systém RedSys. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: prosinec 1999.

 e-Komerce
https://e-komerce.cz


Zpravodajský server zaměřený na informace z oblasti elektronické komerce. Tým asi 25 interních a externích redaktorů připravuje a zpracovává informace a články o projektech a technologiích, recenze internetových obchodů, zprávy o vývoji obchodování prostřednictvím Internetu z domova i ze zahraniční a spousty dalších článků na související témata.

Vychází pod záštitou Asociace pro elektronickou komerci APEK.

Server využívá RedSys od června 1999. Na základě dodaného grafického návrhu byl implementován systém RedSys přizpůsobený potřebám redakce. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.

Zahájení provozu: červen 1999.

 Domácí dílna
https://domacidilna.cz


Zpravodajský server zaměřený na oblast péče o dům a zahradu a kutilství. Tým redaktorů připravuje články s radami a návody jak vylepšit bydlení, pečovat o zahradu a opravit závady na bytovém vybavení. Mimo jiné server nabízí možnost publikování privátních i firemních inzerátů s nabídkou výrobků a služeb, katalog firem rozdělených dle oboru působnosti a regionu a nechybí ani rozsáhlé diskusní fórum.

Server Domácí dílna.cz běží od dubna 2002 na platformě redakčního systému RedSys. Provoz serveru je kompletně zajištěn našimi technickými prostředky - Domino hosting na našich serverech umístěných na páteřní síti.
© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Když nechcete utrácet statisíce za rok za připojení k Internetu, musíte mít inteligentní redakční systém?
Nemusíte pracovat s jednou databází, RedSys umí replikovat data...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz