ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


pameti.cz - nová aplikace a rozšíření nabídkyTisk/Print

Tisková zpráva 20/01

Brno, 21. ledna 2000: Specializovaný internetový obchod s paměťovými moduly pameti.cz začal využívat nové verze aplikace Internetový Obchod. Verze 2.5 přináší možnost registrace uživatelů, sledování stavu objednávek a mnoho dalších drobných vylepšení. Současně s novou verzí došlo ke změně grafického zpracování, které server pameti.cz vzhledově přiblížilo k jeho staršímu sourozenci, spotrebak.cz.

Druhou novinkou je masivní rozšíření nabízeného zboží. Původně nabízený sortiment firmy Kingston byl rozšířen o paměťové moduly firem Transcend a Memory Card Technology (MCT). Zákazník si tak může vybrat z 6.565 paměťových modulů, které pasují do 5.887 různých zařízení od 114 světových výrobců. Hlavní část informací v databázi však tvoří 37.147 vazeb mezi paměťovým modulem a zařízením. Server pameti.cz prostě ví co do čeho pasuje a ručí za to, že to tam bude fungovat.

O internetových obchodech ABC Systems
Společnost ABC Systems v současné době provozuje dva specializované internetové obchody. Prvním je spotrebak.cz (https://spotrebak.cz)- obchod zaměřený na prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, plotry, kopírky a faxy. Druhým jsou pameti.cz (https://pameti.cz) - obchod nabízející pamětové moduly Kingston, Transcend a MCT. Oba obchody využívají jedinečné technologie znalostní databáze, která zákazníkovi usnadní nákup. Zákazník již nemusí přesně znát objednací číslo spotřebního materiálu do své tiskárny či paměťového modulu pro svůj počítač. Stačí, když aplikaci sdělí, jaké zařízení vlastní a server nabídne spotřební materiál či paměťový modul, který se zárukou můžete použít.

O společnosti ABC Systems
Společnost ABC Systems, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od začátku se orientuje na poskytování kvalitních komplexních služeb zákazníkům. Nabízená řešení zahrnují oblast počítačových sítí a komunikací, informační systémy a internetové aplikace včetně webdesignu. Právě služby jakkoli související s Intenetem jsou v posledních dvou letech nejdynamičtěji se rozvíjejícící oblastí působení společnosti. Více informací najdete na webu ABC Systems (https://abcsys.cz)
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Když k redakčnímu systému potřebujete obchod, nemusíte hledat další řešení?
Jedno pro vás máme, jmenuje se RedShop ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz