ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Co nabízí RedShop z hlediska prodejceTisk/Print

Komfortní správa databází
Pro úspěšný provoz internetového obchodu je nezbytné, aby správa databází, obsahující informace o zboží a jejich cenách, byla co možná nejjednodušší a nejpřehlednější. Díky prostředí Lotus Notes, na kterém je celá aplikace postavena, je údržba databází velice jednoduchá a zvládne ji prakticky každý uživatel.

Pro přehlednost a snadnou orientaci je zboží zobrazováno v pohledech, které se při implementaci systému definují na základě požadavků prodejce. Nejčastěji to bývá pohled podle výrobce, případně podle skupiny zboží. V pohledu doplňujete nové výrobky nebo naopak je můžete stáhnout z nabídky. Alternativně je možné využít fulltextové vyhledávání, kterým lze velice rychle najít požadovanou položky např. podle názvu nebo jeho části, ceny apod.

Aktualizaci cen je možné provádět z ceníků které jsou dostupné pomocí ODBC driverů, tedy ve formátu XLS, DBF, SQL a mnoha dalších. Navíc je dispozici široká paleta nástrojů na kalkulaci prodejní ceny v závislosti na nastavených kritériích. Není tedy nutné při každé změně ceny procházet všechny položky jednu po druhé a upravovat ceny. To umožňuje daleko lépe udržovat aktuálnost cen, které se mohou tímto způsobem měnit prakticky každý den a to i několikrát !


Sledování stavu objednávek
Přehled o průběhu vyřizování objednávek je nezbytnou součástí každého dobrého internetového obchodu. Systém RedShop umožňuje sledovat nejen kdy, od koho a jaká objednávka přišla, ale i jednotlivé kroky při jejím vyřizování, případně změny, které byly v objednávce učiněny (např. na následující telefonickou žádost ze strany zákazníka).

Mimoto systém nabízí sledování obratů jednotlivých zákazníků v rámci měsíce nebo roku a celkový obrat obchodu.

V případě potřeby může být obchod provázán na vnitrofiremní informační systém, takže objednávky se mohou prakticky okamžitě projevit v účetnictví a skladovém hospodářství.


Automatická aktualizace informací
Problém udržování aktuálních informací v internetovém obchodě má dvě části. Tou první je fyzické provádění údržby na straně obchodníka, která vychází z jeho potřeb a je závislá pouze a jenom na jeho uvážení. Tou druhou je promítání změn v interních databázích do reálného veřejného internetového obchodu. Tato část je v naší aplikaci RedShop plně automatická a tedy nevyžaduje odborné znalosti internetových technologií.

Pokud správce obchodu provede jakoukoli změnu v databázi (přidá nebo odstraní výrobek, provede aktualizaci cen apod.) aplikace automaticky provede aktualizaci i na veřejné webové části obchodu a to prakticky okamžitě. Tento proces využívá schopnosti systému Lotus Domino/Notes provádět tzv. replikaci dat. Jde v podstatě o inteligentní výměnu informací mezi intranetovým a internetovým serverem na kterých aplikace RedShop běží. Při tomto procesu dochází k přenosu pouze změněných informací (nikoliv kompletního obsahu obchodu), což výrazným způsobem urychluje proces aktualizace dat.
© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Z hlediska bezpečnosti dat je redakční systém RedSys daleko před konkurencí?
Při výběru redakčního systému se rozhodně nezapomeňte zeptat i na bezpečnost...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz