ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


RedSys pro firemní presentaciTisk/Print

Rychlost publikování informací
Mít vlastní www prezentaci znamená v současné době úzce spolupracovat s profesionálními tvůrci webových stránek, kteří disponují patřičnými znalostmi, softwarovým a hardwarovým vybavením. Pokud vznikne požadavek na aktualizaci informací, je nutné nejprve poměrně přesně zformulovat, jaké změny se na stránkách musí provést, a následně předat tyto požadavky spolupracujícím internetovým odborníkům. Ti změny zhodnotí z hlediska technické realizovatelnosti a pokud je vše v pořádku, update stránek provedou. Celý proces může trvat několik hodin nebo i několik dnů.

Při použití redakčního systému RedSys si sami určujete, kdy a jak se bude vaše webová prezentace měnit. Celý proces mezi požadavkem na změnu obsahu webu a publikováním této změny se zkracuje doslova na minuty. Vaše www prezentace tak může být obsahově mnohem živější a hlavně aktuálnější. Navíc pro práci se systémem nemusíte být odborníky na internetové technologie. Pokud zvládáte práci v některém z textových editorů, jste schopni během chvíle vytvářet své vlastní prezentace.


Schvalování jednotlivých článků
Ve větších společnostech musí každá informace publikovaná na firemním serveru projít schválením několika kompetentních pracovníků z různých útvarů (z marketingu, public relations apod.). Každý z nich může požadovat určité korekce informací. Předávání informací a správa případných korekcí je velice náročná na koordinaci a centrální sledování stavu, ve kterém se dokument právě nachází. U většího počtu dokumentů je to prakticky nemožné.

Redakční systém RedSys řeší problematiku celého schvalovacího procesu. Od vzniku dokumentu, přes informace o požadovaných změnách, až po konečné publikování na www stránkách je zajištěn automatický postup dokumentu mezi účastníky schvalovacího procesu. Systém nepustí informaci na server do té chvíle, než bude schválen všemi kompetentními pracovníky.


Snížení nákladů
Provoz a především údržba profesionální webové prezentace není zadarmo. A pokud je nutné častěji provádět změny obsahu, provozní náklady značně rostou. Vše se odvíjí od množství práce tvůrce www stránek, který změny musí provést. Jako odborník si nechává zaplatit tomu odpovídající cenu.

Redakční systém RedSys umožňuje provádět změny obsahu webu v nejkratší možné době, s využitím vlastních pracovníků, softwarového a hardwarového vybavení. To výrazným způsobem snižuje náklady provoz prezentace a přitom zaručuje vysokou profesionální úroveň vlastního zpracování (garanci za obsahovou stránku nelze poskytnout ;-)).
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Objednávkový systém RedDeal pracuje přímo s vaším informačním systémem?
Zákazník tak vždy pracuje s aktuálními daty ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz