ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Cena systému RedShopTisk/Print

Cenová politika
Cena systému RedShop není pevně stanovena a závisí na konkrétní aplikaci podle potřeby zákazníka. Neprodáváme "krabici", ale komplexní řešení na míru. Cena systému a souvisejících služeb se skládá z následujících položek:

a)ceny za samotnou licenci internetového obchodu
b)ceny za implementaci systému
c)ceny za web hosting
d)ceny za případné spojení systému s našimi dalšími internetovými aplikacemi (RedSys, RedDeal)

Každá položka odpovídá jednotlivým kroků realizace daného projektu. Je důležité si uvědomit, že pro spuštění systému RedShop není nutné provádět všechny uvedené kroky v plném rozsahu. Celková pořizovací cena se pak odvíjí od zvoleného řešení.Licence systému RedShop
Licence systému RedShop pro jeden www server stojí 50 000 Kč. Server přitom definujeme jako jeden stroj obsluhující konkrétní www server. (Například internetový obchod pameti.cz, fungující na adresách pameti.cz a pamate.sk, je chápán jako jeden www server.) Licence dále opravňuje zákazníka používat RedShop na neomezeném počtu intranetových serverů za účelem zadáváni dat do databáze.

Licence zahrnuje všechny dostupné funkce, včetně full-textového vyhledávání, transparentního reklamního systému a mnoha dalších užitečných vlastností. Za žádnou existující funkci zákazník neplatí více.


Implementace systému RedShop
Druhou částí pořizovací ceny je implementace systému. Pod implementací rozumíme všechny práce předcházející spuštění www serveru. Zahrnují či mohou zahrnovat (jak si kdo přeje) konzultaci záměru, návrh layoutu, grafický návrh, realizaci grafického návrhu, realizaci jednotlivých funkcí dle požadavku zadavatele. Jednoduše řečeno, licence obsahuje funkční stavební kameny, s pomocí kterých implementujeme originál - jedinečný server. A právě tato část je poměrně náročná na určení přesné ceny předem, neboť rozsah prací se liší případ od případu. Vycházíme přitom z hodinové sazby 800 Kč/hod, typická implementace představuje 40 - 80 tis. Kč, což je 50 - 100 hod prací. Jestliže si to budete přát, jsme schopni na základě poměrně podrobných informací o vašem záměru, stanovit rozsah prací a tím i konečnou cenu dopředu.


Webhosting serveru se systémem RedShop
Další částí je nabídka na hosting www serveru se systémem RedShop na našem serveru Lotus Domino, umístěném na páteřní síti Nextra (dříve Telenor Internet). Cena hostingu: 1.900 Kč/měsíc do 100 MB dat na disku, 500 Kč/měsíc každých dalších 100 MB dat s omezením 1 GB odchozích dat. V případě větších nároků jsme připraveni vypracovat podrobnou nabídku.


Pronájem licence systému RedShop
V kombinaci s hostingem www serveru nabízíme pronájem licence internetového obchodu RedShop. V takovém případě zákazník neplatí cenu licence (50 tis. Kč), ale pouze platbu ve výši 2.750 Kč/měsíc, která se připočítává k ceně hostingu. Cena implementace systému sice zůstává, ale dochází ke snížení celkové výše pořizovacích nákladů.


Spojení systému RedShop s dalšími aplikacemi
Jednou z možností jak rozšiřovat možnosti internetového obchodu je kombinace RedShop s naším redakčním systémem RedSys. Ceny a podmínky pro aplikaci RedSys jsou shodné s cenami za internetový obchod RedShop (licence, implementace, hosting i pronájem aplikace).

Další možnost rozšiřování spočívá v integraci internetového obchodu RedShop s naší aplikací RedDeal. Tato aplikace spadá do kategorie business-to-business a slouží jako komfortní objednávkový systém, pomocí kterého výrobci, dovozci a velkoobchody komunikují se svými obchodními partnery. Aplikaci RedDeal představuje samostatná presentace.
© 2000 -  ABC Systems

nejrychlejší Java objednávkový systém

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Redakční systém RedSys běží i na operačním systému OS/390?
Nejste omezeni schopnostmi Windows ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz