ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


Co je RedDeal a komu je určen ?Tisk/Print
RedDeal je objednávkový systém business-to-business vhodný pro distributory a velkoobchody použitelný pro objednávání všude tam, kde zákazníci znají nakupované zboží. Prostřednictvím systému RedDeal zjednodušíte a zrychlíte komunikaci mezi vámi a vašimi odběrateli a výrazným způsobem snížíte náklady na provoz.

Systém RedDeal patří mezi nejkomplexnější objednávkové systémy ve své kategorii. Pracuje prakticky na všech operačních systémech a serverech a je otevřený pro rozšiřování o další funkce. Díky použité technologii šifrovaného přenosu dat nabízí maximální bezpečnost.


Zjednodušení komunikace
Celý proces objednání zboží probíhá na straně zákazníka pouze prostřednictvím browseru. Zboží je rozděleno do kategorií, ve kterých lze listovat nebo vyhledávat podle nejrůznějších kritérií. Zákazník po přihlášení do systému vidí nejen aktuální ceny, ale také zda je zboží skladem, případně, kdy bude dostupné. Pro objednání zboží stačí označit příslušné položky a objednávku odeslat. V přehledu objednávek může průběžně sledovat jejich vykrývání.
Na straně prodejce jsou všechny objednávky zaznamenávány do databáze, kterou lze navázat přímo na interní informační systém. Informace o objednaném zboží se mohou okamžitě promítat do příslušných databází. Vše probíhá prakticky okamžitě a zcela automaticky.

Rychlost
Klientská část systému RedDeal využívá natažení Java apletu do prohlížeče spolu se stromovou strukturou databáze zboží. Listování v přehledech je tak velmi rychlé a nezatěžuje přenosovou linku při každém posunu do jiné kategorie. Navíc je k dispozici i off-line verze klienta RedDeal, která umožňuje jednou za čas provést stažení aktuálních dat ze serveru prodejce a s databází zboží pracovat přímo na vlastním počítači bez nutnosti připojení k Internetu. Objednávka pak probíhá stejným způsobem, tedy zákazník vybere požadované zboží a pouze pro odeslání objednávky se na krátkou dobu připojí k síti Internet.

Flexibilita
Struktura databáze zboží vychází z aktuální nabídky prodejce a automaticky se přizpůsobuje změnám. V praxi to znamená, že pokud některá položka případně celá skupina zboží vypadne z nabídky, prakticky okamžitě se tato skutečnost promítne do systému RedDeal. Při doplnění nového zboží je situace obdobná.

Konkurenční výhoda
Internetová technologie využívaná objednávkovým systémem RedDeal umožňuje přistupovat zákazníkům kdykoliv a kdekoliv k databázi zboží. Přitom vždy jsou k dispozici aktuální informace o sortimentu, cenách a dodacích lhůtách.
Na straně prodejce znamená zavedení elektronické komunikace se zákazníky výrazné urychlení komunikace a zjednodušení celého objednávkového procesu.

Snížení nákladů
Objednávkový systém RedDeal díky své dostupnosti a aktuálnosti prakticky nahrazuje veškeré tištěné ceníky a katalogy, které výrazným způsobem zvyšují náklady prodejce. Zpracovávání objednávek může zajišťovat minimální počet pracovníků, neboť odpadá poměrně časově náročné vyřizování telefonických a faxových objednávek., což přispívá k zvýšení efektivnosti práce.


Komu je RedDeal určen
Objednávkový systém RedDeal je určen středním a větším firmám, které se zbývají velkoobchodní činností nebo jakámkoliv prodejem založeným na síti partnerů - obchodníků. Nezávisí na velikosti regionu, v němž společnost působí, neboť komunikačním kanálem je síť Internet, která je v současné době dostupná z jakéhokoliv místa vybaveného telefonní linkou nebo pokrytého signálem některého z mobilních telefonních operátorů. Systém sám samozřejmě nenahradí fyzickou distribuci zboží, ale výrazným způsobem urychlí a zjednoduší jak samotnou objednávku, tak administrativu spojenou s jejím vyřízením. V praxi byl systém prověřen několikaletým provozem u jedné z největších distribučních společností v oblasti počítačových komponent u nás.
© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
Redakční systém RedSys je z hlediska škálovatelnosti zcela bezkonkurenční?
Na PC serverech ostatní končí, my tam začínáme...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz